Головна Усі консультації Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Оподаткування доходів підприємця у місяці реєстрації

На якій системі оподаткування буде перебувати новостворена фізособа–підприємець, яка до закінчення місяця, в якому відбулась її держреєстрація, подала заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та обрала ставку єдиного податку, встановлену для І або ІІ групи?

Зареєстрована в установленому порядку фізична особа – підприємець, яка до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подала заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, до першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася її державна реєстрація, перебуває на загальній системі оподаткування та подає до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, Податкову декларацію про майновий стан і доходи, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.09.2016 № 821), за період від дати державної реєстрації до переходу на спрощену систему оподаткування.

При цьому ДФС нагадує, що платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця (п. 295.1 ст. 295 ПКУ).

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
1 група ЄП , 2 група ЄП , Єдиний податок , Підприємці , Податкова консультація

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі