• Посилання скопійовано

Чи треба уточнювати відомості на титульній сторінці Книги обліку доходів

Чи необхідно фізособі-підприємцю платнику єдиного податку уточнювати відомості, зазначені на титульній сторінці книги обліку доходів (книги обліку доходів і витрат), у разі їх зміни?

Форми книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками податку на додану вартість), книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість) (далі – книги обліку доходів (книги обліку доходів і витрат)) та порядки їх ведення затверджено наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 р. №579.

На титульному аркуші книги обліку доходів (книги обліку доходів і витрат) зазначаються: прізвище, ім’я та по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, податкова адреса (п.3 Порядку).

Отже, у разі зміни відомостей, зазначених на титульній сторінці книги обліку доходів (книги обліку доходів і витрат), платник єдиного податку може самостійно зазначити відповідні зміни та продовжити її ведення до реєстрації нової.

Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!

Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!

Доступ до цього матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, авторизуйтесь.

Або зареєструйтесь , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Зареєструватись

Автор: ДПС України

Джерело: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика: Спрощена система/ФОП на єдиному податку

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ФОП на єдиному податку»

  • Взаємозалік між договорами оренди у "єдинника": заборони та безпечні альтернативи
    ФОП на спрощеній системі оподаткування орендує приміщення за двома договорами в одного контрагента. Чи можна провести взаємозалік, погасивши борг за одним договором переплатою за іншим, та які ризики це несе для перебування на єдиному податку?
    31.12.20257
  • Чи може ФОП на ЄП ІІІ групи займатись ювелірними прикрасами?
    Чи може ФОП – платник ЄП ІІІ групи займатися ремонтуванням годинників та ювелірних виробів? Чи підлягає ліцензуванню такий вид діяльності? Чи може він також виготовити новий виріб, якщо йому замовник приніс лом старих своїх виробів? Чи потрібна ліцензія на виготовлення? Як оформляється виготовлення та ремонт? Які мають бути первинні документи на оформлення і продаж виготовленого або відремонтованого виробу?
    30.12.202516
  • Безповоротна фінансова допомога від фізособи підприємству для покриття збитку
    На підприємстві за результатом річної діяльності за попередніми даними збиток у розмірі 200 тис. грн. Чи можна отримати безповоротну фінансову допомогу від фізособи, щоб уникнути збитковості підприємства? Які податкові наслідки для платника податку на прибуток і для платника ЄП групи ІІІ?
    29.12.202557
  • Платіжний термінал для ФОП ІІІ групи з безготівковими розрахунками
    Чи зобов’язаний ФОП-"єдинник"ІІІ групи з 01.01.2026 року встановлювати платіжний термінал, якщо усі розрахунки з клієнтами здійснюються виключно в безготівковій формі шляхом переказу коштів на рахунок ФОП (IBAN) без застосування карткового еквайрингу чи інших «карткових» сервісів банку?
    29.12.20251 728
  • Повернення коштів передоплати в податковому обліку «єдинника» ІІІ групи
    ФОП на ІІІ групі ЄП (5%) сплатив маркетплейсу «Епіцентр» 1100 грн за використання торгової марки (роялті) та доступ до кабінету. При розірванні договору невикористані кошти будуть повернуті. Чи потрібно нараховувати податок на суму повернення? Який КВЕД зазначати в декларації для цієї операції?
    25.12.202559