Головна Усі консультації Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Єдинники здійснюють розрахунки за товари суто в грошовій формі

Чи можливо платнику єдиного податку здійснювати розрахунки шляхом проведення бартерних операцій?

ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що в статті 14  Податкового кодексу України зазначено, що бартер (товарообмін) – це господарська операція, що передбачає проведення розрахунків за товари (роботи, послуги) у не грошовій формі, причому в рамках одного договору.     

Таким чином, платникам єдиного податку слід врахувати, що пункт 291.6 статті 291 Податкового кодексу України пропонує їм здійснювати розрахунки за товари (роботи, послуги) суто в грошовій формі. Саме бартер їм недоступний, якщо вони бажають зберегти перебування на спрощеній системі.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ГУ ДФС у м. Києві
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
Єдиний податок , ПКУ

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі