Головна Усі консультації Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Електронні кошти для платників єдиного податку - табу

Чи можуть підприємці-платники єдиного податку розраховуватись за свої послуги чи проданий товар електронними коштами?

Фізичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування, не мають права приймати оплату за свої послуги чи проданий товар електронними коштами. Якщо ж платник єдиного податку у своїй діяльності використав електронні гроші, він зобов'язаний сплатити податок за ставкою 15%.


Варто нагадати, що відповідно до п. 291.6 ст.291 Податкового кодексу платники єдиного податку повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари, виконані роботи або надані послуги виключно у грошовій формі (готівковими коштами або безготівковими). А електронні кошти (Яндекс Кошти, Webmoney та ін.) ні до тих, ні до інших не відносяться.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДФС у Тернопільській області
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
Єдиний податок , електронні гроші

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі