Головна Усі консультації Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Чи може платник ІІ групи ЄП надавати послуги платнику ІІІ групи ЄП?

Чи має право платник єдиного податку ІІ групи надавати послуги для платника єдиного податку ІІІ групи?

У пп. 2 п. 291.4 ПКУ зазначено, що до платників ЄП ІІ групи відносяться фізособи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам ЄП та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

  • не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
  • обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

Тобто, законодавчо не заборонено надання платниками ЄП ІІ групи послуг юридичним чи фізособам – іншим платникам єдиного податку.

Аналогічну думку висловлюють і податківці, зазначаючи, що обмеження щодо здійснення діяльності платників єдиного податку ІІ групи стосується тільки послуг, які надаються неплатникам ЄП. Таким чином, на надання послуг платникам ЄП таке обмеження не поширюється.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Горбовцов Станіслав
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
2 група ЄП , 3 група ЄП , Єдиний податок

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі