Главная Все консультации Учет и отчетность Отчетность

Зміна юрадреси: сплата податків та подання об’єднаної звітності

Підприємство територіально пройшло перереєстрацію в іншому районі міста. Куди подавати об’єднану звітність за ІІІ квартал 2021 року та сплачувати ЄСВ?

Податкові агенти та платники ЄСВ подають податковий розрахунок (з розбивкою по місяцях звітного кварталу) до контролюючого органу за основним місцем обліку (пп. "б" пп. 176.2 ПКУ).

Відповідно до  п. 3 р. ІІ Порядку №773 при переїзді суб'єкта господарювання до нового адміністративного району об’єднана звітність подається за новим основним місцем обліку. 

Платник єдиного внеску зобов'язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок до податкового органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску (п. 1 ч. 2 ст. 6 Закону про ЄСВ).

У разі зміни місцезнаходження податки і збори сплачують за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду (п. 8 ст. 45 БКУ).

Відповідно до п. 10.13 розд. X Порядку №1588, у разі зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання – платника податків сплата визначених законодавством податків і зборів після такої реєстрації здійснюється таким платником податків за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

Таким чином, при зміні місцезнаходження підприємство:

  • об’єднану звітність за ІІІ квартал 2021 року - подає за новим місцезнаходженням;
  • ЄСВ - сплачує за новим місцезнаходженням;
  • ПДФО та ВЗ - до закінчення поточного бюджетного року сплачує за попереднім місцезнаходженням.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 64 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Щербина Светлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Единый социальный взнос , Отчетность

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме