Главная Все консультации Учет и отчетность Отчетность

Відображення донарахованої індексації в об’єднаній звітності

Підприємство в червні 2021 р. помилково не нарахувало індексацію за червень. Донараховано в липні і виплатило разом з липневою зарплатою. Як червневе донарахування індексації відобразити в Додатку 1 та Дотатку 4ДФ об'єднаної звітності за ІІІ квартал 2021 р.? Чи потрібно виділяти її окремим рядком?

Для правильності відображення у об'єднаній звітності донарахованих сум індексації потрібно керуватися Наказом №773.

Додаток 1 об'єднаної звітності призначений для щоквартального формування платниками єдиного внеску щодо кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) у розрізі місяців звітного кварталу.

Якщо нарахування заробітної плати здійснюється за попередній звітний (податковий) період, зокрема, у зв’язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, суми донарахованої заробітної плати включаються до заробітної плати місяця, у якому були здійснені такі донарахування.

Отже, донараховані суми зарплатної індексації за червень 2021 р. відображатиметься в Додатку 1 в тому місяці кварталу, у якому фактично були проведені такі донарахування (у бухобліку), тобто в Додатку 1 за липень ІІІ кварталу 2021 р. в загальній сумі зарплати поточного місяця одним рядком.

Щодо відображення донарахування індексації у Додатку 4ДФ об'єднаної звітності зазначимо, що результати проведення перерахунку сум доходів, наданих платнику податку та утриманого ПДФО і військового збору відображаються податковим агентом у звітному місяці кварталу його проведення. 

Отже, суми індексації зарплати за червень 2021 р. відобразиться в Додатку 4ДФ у тому місяці кварталу, у якому проводиться таке нарахування під ознакою доходу «101», тобто у липні ІІІ кварталу 2021 р. в загальній сумі зарплати поточного місяця одним рядком.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 58 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Щербина Светлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Индексация , единая отчетность

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме