Головна Усі консультації Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Що перевірятиме Держпраці за планом у 2018 році?

Чи стосуються план перевірок Держпраці на 2018 рік питань дотримання трудового законодавства?

Плани перевірок Держпраці на 2018 рік не стосуються проведення перевірок з питань трудового законодавства. У всіх внутрішніх наказах на проведення планових перевірок Держпраці на 2018 рік вказано, що їх розроблено відповідно до Закону про держнагляд та Закону про охорону праці. Про план перевірок читайте тут>>>

Крім того, якщо відкрити плани, то в них обов'язковим реквізитом є предмет здійснення перевірок. Ним є дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Тобто питань трудового законодавства ці перевірки не стосуються. 

Для перевірок з питань трудового законодавства (виїзні перевірки) повинен бути складений індивідуальний графік. Але за порядком не вказано про його оприлюднення.

Про порядок проведення перевірок інспекторами праці читайте тут>>

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Держпраці

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі