Критерії відбору суб'єктів господарювання - фізичних осіб залежно від ступеня ризику (високого, середнього та незначного) наведені у п. 3.4 Методичні рекомендації щодо складання плану-графіка проведення документальних планових перевірок суб'єктів господарювання, затв. Наказом Державної податкової служби України від 27.06.2012 N 553.
Проте серед них не наведені такі, як зміни системи оподаткування (спрощена/загальна чи навпаки).
Оскільки ви певний час перебували на загальній зі сплатою ПДВ, то, зокрема, залежно від обсягу оподатковуваного доходу чи декларування ПЗ з ПДВ менше або на рівні ПК, або декларування від'ємного значення суми ПЗ з ПДВ, ви можете бути віднесені до високого чи середнього ступеня ризику з проведенням перевірок раз на рік (для високого ступеня ризику) чи два — для середнього.
Втім враховуючи зміни, внесені до Закону №877, завдяки яким він тепер поширюєтсья й на сферу податкових відносин, то ціком ймовірне прийняття іншого нормативного акту КМУ, яким можуть бути встановлені інші критерії відбору та зміниться період включення відповідних платників податків до плану-графіку перевірок. Позапланові перевірки проводяться за наявності обставин, передбачених ПКУ, без поділу за критеріями ризику.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 116 грн/міс
Передплатити