Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Фінвітність-2017: у які строки подавати?

У які строки подається фінансова звітність за 2017 рік?

За приписами п. 5 Порядку №419 граничний строк для подання річних фінансових звітів органам державної статистики — 28 лютого наступного за звітним року.

Щодо подання фінзвітності до територіальних податкових органів, то вона, як і раніше, подається у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток (абз. 2 п. 5 Порядку №419п. 46.2 ПКУ). Як і раніше, вимога подання фінзвітності до податкової стосується лише платників податку на прибуток. Підприємства — платники єдиного податку не зобов'язані подавати фінансову звітність до податкових органів.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Фінансова звітність

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі