Як показати в формі №20-ОПП резервуари для зберігання пального?
Справа в тому, що на зазначений вид діяльності необхідно отримувати ліцензію, зокрема, ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним та на право зберігання пального.
Так, зокрема, форма заяви на ліцензію на роздрібну торгівлю пальним передбачає зазначення в ній кожного резервуара окремо.
Тому у формі №20 – ОПП їх також варто вказувати окремо (наприклад – Резервуар 1, Резервуар 2 тощо), щоб показники цієї форми і заяви на ліцензію співпадали.
Щодо вибору типу об’єкта оподаткування , то код типу залежить від виду пального та особливостей використання резервуарів. Наприклад, якщо зберігається та реалізується:
- рідке пальне (бензин, дизпаливо тощо), то у графі 3 проставляється код «10» - «Автозаправочна станцiя (АЗС)» або код «90» - «Бензоколонка»;
- газоподібне пальне (пропан, бутан тощо) – код «7» - «Автогаззаправка» або «171» - «Газова АЗС»;
- рідке і газоподібне пальне – код «694» - «Паливно-заправний комплекс» або «695» - «Автозаправний комплекс».
- Ще можливі коди - «360» - «Нафтобаза» (якщо йдеться про великі склади пального) або «93» - «Бочка» (якщо резервуар невеликий).
Найкращі консультації – тепер у Telegram та Viber!
Читайте відповіді «Дебету-Кредиту» на найцікавіші та найактуальніші запитання у популярних месенджерах!
Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.
Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 122 грн/міс
Передплатити