Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Відображення донарахованої індексації в об’єднаній звітності

Підприємство в червні 2021 р. помилково не нарахувало індексацію за червень. Донараховано в липні і виплатило разом з липневою зарплатою. Як червневе донарахування індексації відобразити в Додатку 1 та Дотатку 4ДФ об'єднаної звітності за ІІІ квартал 2021 р.? Чи потрібно виділяти її окремим рядком?

Для правильності відображення у об'єднаній звітності донарахованих сум індексації потрібно керуватися Наказом №773.

Додаток 1 об'єднаної звітності призначений для щоквартального формування платниками єдиного внеску щодо кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) у розрізі місяців звітного кварталу.

Якщо нарахування заробітної плати здійснюється за попередній звітний (податковий) період, зокрема, у зв’язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, суми донарахованої заробітної плати включаються до заробітної плати місяця, у якому були здійснені такі донарахування.

Отже, донараховані суми зарплатної індексації за червень 2021 р. відображатиметься в Додатку 1 в тому місяці кварталу, у якому фактично були проведені такі донарахування (у бухобліку), тобто в Додатку 1 за липень ІІІ кварталу 2021 р. в загальній сумі зарплати поточного місяця одним рядком.

Щодо відображення донарахування індексації у Додатку 4ДФ об'єднаної звітності зазначимо, що результати проведення перерахунку сум доходів, наданих платнику податку та утриманого ПДФО і військового збору відображаються податковим агентом у звітному місяці кварталу його проведення. 

Отже, суми індексації зарплати за червень 2021 р. відобразиться в Додатку 4ДФ у тому місяці кварталу, у якому проводиться таке нарахування під ознакою доходу «101», тобто у липні ІІІ кварталу 2021 р. в загальній сумі зарплати поточного місяця одним рядком.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 58 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Щербина Світлана
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Індексація , єдина звітність

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі