Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Чи оприлюднюється фінзвітність середнього підприємства з аудиторським висновком?

Чи потрібно оприлюднювати фінансову звітність середньому підприємству з аудиторським висновком?

Відповідно до ч. 1 ст. 14 Закону про бухоблік, підприємства зобов'язані подавати фінансову звітність органам, до сфери управління яких вони належать, трудовим колективам на їх вимогу, власникам (засновникам) відповідно до установчих документів, якщо інше не передбачено цим Законом. Органам державної влади та іншим користувачам фінансова звітність подається відповідно до законодавства.

При цьому середні підприємства зобов'язані не пізніше ніж до 1 червня року, що настає за звітним періодом, оприлюднювати річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком на своїй веб-сторінці (у повному обсязі) (абз. 2 ч. 3 ст. 14 Закону про бухоблік).

У які строки треба оприлюднювати фінзвітність у 2020 році, ми писали тут.

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 43 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Бондаренко Олена
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Аудит , Фінансова звітність

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі