Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Як відобразити орендовані приміщення у формі №20-ОПП?

ТОВ на ЄП орендує кілька офісних приміщень за однією адресою. Досі не подавали форму № 20-ОПП. Чи потрібно її подавати ТОВ-«єдиннику»? Чи можна відобразити всі приміщення одним рядком? Які штрафи за неподання форми № 20-ОПП?

По-першеформу №20-ОПП зобов’язані подавати всі платники податків – як юридичні особи, так і ФОП, а також відокремлені підрозділи юросіб, незалежно від системи оподаткування.

По-друге, орендовані приміщення потрібно показувати у формі № 20-ОПП. Якщо всі приміщення мають один і той ж державний реєстраційний номер та орендовані за одним договором (тобто умови та строки оренди для всіх приміщень однакові, дата передання в оренду та з оренди теж одна для всіх приміщень), то їх можна показати одним рядком. Якщо ж догвори оренди різні для різних приміщень, то потрібно їх відображати різними рядками, щоб можна було потім вносити зміни окремо по кожному приміщенню (наприклад, якщо буде різний строк оренди приміщень тощо).

 

Штрафи

Неподання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП, – тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, – 1020 гривень. У разі неусунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, – 2040 гривень.

Більш докладно про заповнення форми № 20-ОПП – тут, зокрема, розділ «Орендовані об’єкти у формі № 20-ОПП». 

Також додатково читайте тут.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 43 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Єгорова Юлія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Відповідальність , Єдиний податок , Звітність , Штрафи

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі