Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Яку кількість діб відображати у декларації з туристичного збору?

При заїзді до санаторію гість оплачує за проживання у вересні та жовтні. Чи потрібно включати до декларації за ІІІ квартал кількість діб проживання у жовтні, які було оплачено у вересні?

Згідно з пп. 268.4.1 ПКУ базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ.

Водночас, у самій формі декларації роз’яснено, що у графі 3 Розділу І Додатку до декларації з туристичного збору вказується загальна кількість діб проживання (людино-діб) за весь звітний період.

При цьому, у "Віснику" зазначається, що у разі відсутності факту тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) у податкового агента відсутні підстави для справляння туристичного збору.

Таким чином, вважаємо, що до податкової декларації з туристичного збору за ІІІ квартал повинна потрапити кількість діб, яка відповідає фактичній кількості діб проживання у ІІІ кварталі. При цьому, дні проживання у жовтні будуть враховані у декларації за IV квартал. Тобто у графі 3 вказується саме фактична кількість діб проживання у звітному кварталі.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть БЕЗКОШТОВНУ передплату, перейшовши за посиланням; на час карантину ми даруємо усім нашим читачам три місяці передплати на пакет «Мій асистент».

Читайте консультації та аналітику від редакції без обмежень і будьте здорові!

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Туристичний збір , Декларація

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі