Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Як заповнювати ознаку неповного робочого часу та наявності трудової у звіті з ЄСВ?

Як заповнюється графа 22 ("Ознака наявності трудової книжки") та 24 ("Ознака неповного робочого часу")?

Доповнення до умов запитання:

1) Директор працює неповний робочий день на підприємстві, має основне місце роботи;

2) Жінка в декретній відпустці за основним місцем, працює за сумісництвом на підприємстві неповний робочий день;

3) Пенсіонер має основне місце роботи і працює за сумісництвом на підприємстві неповний робочий день.

 

Відповідь:

Графа 24 «Ознака неповного робочого часу»

Ознака «Неповний робочий час» (Реквізит 24 «Ознака неповного робочого часу» таблиці 6 Звіту з ЄСВ) проставляється у разі, якщо особа працює:

  • неповний робочий день (тобто зменшення тривалості щоденної роботи на обумовлену кількість годин); неповний робочий тиждень (зберігається нормальна тривалість робочого дня, але зменшується кількість робочих днів на тиждень);
  • у разі поєднання неповного робочого дня і неповного робочого тижня (наприклад, тривалість робочого дня 5 годин при 4 робочих днях на тиждень).

Оскільки за умов запитання у всіх трьох випадках особи працюють неповний робочий час, то у графі 24 зазначається «1».

 

Графа 22 «Ознака наявності трудової книжки»

У цьому реквізиті значення «1» заповнюється, якщо особа працює на підставі укладеного трудового договору із оформленням трудової книжки та із занесенням до неї запису про працевлаштування, або значення «0» — якщо особа працює за сумісництвом.

Запис про роботу за сумісництвом, за бажанням працівника, заноситься до трудової книжки за основним місцем роботи на підставі довідки з місця роботи за сумісництвом. Відповідно до п. 2.14 Інструкції №58, робота за сумісництвом у трудовій книжці працівника зазначається окремим порядком. При цьому, трудова книжка зберігається на підприємстві за основним місцем роботи працівника.

Таким чином, якщо особа має основне місце роботи, а на підприємстві працює за сумісництвом, то незалежно від того, вносився запис про роботу за сумісництвом, чи ні, у цій графі зазначається «0».

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть БЕЗКОШТОВНУ передплату, перейшовши за посиланням; на час карантину ми даруємо усім нашим читачам три місяці передплати на пакет «Мій асистент».

Читайте консультації та аналітику від редакції без обмежень і будьте здорові!

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Звітність

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі