Головна Усі консультації Держрегулювання ЗЕД

Невідповідність кодів УКТ ЗЕД при закупівлі алкоголю та продажу коктейлів

ФОП на загальній системі закуповує бренді з кодом УКТ ЗЕД 2208202700 тощо. Виготовляє коктейлі та продає їх з кодом 2208906900. При співставленні купівлі і продажу є невідповідність кодів УКТ ЗЕД. Що в таких випадках робити? Чи потрібна ФОПу калькуляція на виробництво товарів власного виробництва?

Щодо невідповідності кодів УКТ ЗЕД

У разі невідповідності кодів може виникати проблема тільки у ФОП, який є платником ПДВ. Адже ПН на продаж коктейлів можуть блокуватися.

Щоб уникнути блокування, ФОП платник ПДВ може подати податковій Таблицю даних платника ПДВ, із зазначенням коду коктейлю, який продається і кодів товарів, послуг, які придбаваються для приготування коктейлів. Про особливості подання Таблиця ми писали, приміром, тут.

Якщо ФОП не є платником ПДВ, то проблем з невідповідністю кодів на вході і на виході бути не повинно.

 

Щодо калькуляції

Ні, зараз вона не потрібна.

Наявність калькуляційної картки на коктейлі, погодженої із СЕС і затвердженою керівником підприємства та бухгалтером, передбачалася п. 23 Правил №854. Але ці Правила втратили чинність з 20.12.2019 р. на підставі Постанови КМУ №1026.

 ***

Читайте також:

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 82 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Олександр Золотухін
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Алкоголь , Фізособи-підприємці

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі