Головна Усі консультації Держрегулювання ЗЕД

Який митний режим обрати у разі транзитного перевезення товару через митну територію України?

Чи можливий імпорт та експорт товару без оформлення імпортної та експортної ВМД, якщо товар доставляється від постачальника-нерезидента покупцю-нерезиденту через порт Одеса і подальшим транзитом територією України (в Молдову)?

Для проведення таких операції можна застосувати митний режим транзиту. Цей митний режим врегульований главою 17 МКУ.

Зокрема, відповідно до ст. 93 МКУ, товари, транспортні засоби комерційного призначення, що переміщуються у митному режимі транзиту, повинні:

1) перебувати у незмінному стані, крім природних змін їх якісних та/або кількісних характеристик за нормальних умов транспортування і зберігання;

2) не використовуватися з жодною іншою метою, крім транзиту;

3) бути доставленими до митного органу призначення до закінчення строку, визначеного ст. 95 МКУ (зокрема, для автотранспорту - 10 діб (у разі переміщення в зоні діяльності однієї митниці - 5 діб)), а в разі поміщення товарів на підставі декларації особливого типу, зазначеній у ч. 6 ст.  94 МКУ, - до закінчення строку, визначеного відповідно до законодавства, яке встановлює основні засади організації та здійснення режиму спільного транзиту товарів;

4) мати неушкоджені засоби забезпечення ідентифікації у разі їх застосування.

Додатково читайте тут>>

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 58 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Єгорова Юлія
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Експорт , Імпорт , Митниця , Мито

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі