Главная Все консультации Госрегулирование ВЭД

Який митний режим обрати у разі транзитного перевезення товару через митну територію України?

Чи можливий імпорт та експорт товару без оформлення імпортної та експортної ВМД, якщо товар доставляється від постачальника-нерезидента покупцю-нерезиденту через порт Одеса і подальшим транзитом територією України (в Молдову)?

Для проведення таких операції можна застосувати митний режим транзиту. Цей митний режим врегульований главою 17 МКУ.

Зокрема, відповідно до ст. 93 МКУ, товари, транспортні засоби комерційного призначення, що переміщуються у митному режимі транзиту, повинні:

1) перебувати у незмінному стані, крім природних змін їх якісних та/або кількісних характеристик за нормальних умов транспортування і зберігання;

2) не використовуватися з жодною іншою метою, крім транзиту;

3) бути доставленими до митного органу призначення до закінчення строку, визначеного ст. 95 МКУ (зокрема, для автотранспорту - 10 діб (у разі переміщення в зоні діяльності однієї митниці - 5 діб)), а в разі поміщення товарів на підставі декларації особливого типу, зазначеній у ч. 6 ст.  94 МКУ, - до закінчення строку, визначеного відповідно до законодавства, яке встановлює основні засади організації та здійснення режиму спільного транзиту товарів;

4) мати неушкоджені засоби забезпечення ідентифікації у разі їх застосування.

Додатково читайте тут>>

 

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 58 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Егорова Юлия
Рубрика:
Госрегулирование / ВЭД
Теги:
Экспорт , Импорт , Таможня , Пошлина

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме