Главная Все консультации Учет и отчетность Автоматизация

Договір про визнання електронних документів діє до закінчення строку чинності сертифікатів відкритих ключів

Чи треба платнику податків переукладати договір про визнання електронних документів у разі закінчення терміну його дії?

Договір про визнання електронних документів (далі – договір) діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів.

Для імпортування в базу сертифікатів контролюючого органу нових посилених сертифікатів електронних цифрових підписів (далі - ЕПЦ) платнику необхідно надіслати договір в електронному вигляді.


 

Для цього договір підписується ЕЦП посадових осіб платника податків і ЕЦП відбитка печатки та надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку на електронну адресу [email protected]

Текст примірного договору про визнання електронних документів визначений Інструкцією з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженою наказом ДПА України від 10.04.2008 р. № 233.

Доступ к полному тексту материала возможен только для зарегистрированных пользователей. Если Вы уже зарегистрированы на нашем сайте - пожалуйста, авторизуйтесь.

Если пока нет - зарегистрируйтесь прямо сейчас: это просто, не требует Ваших персональных данных и займет не более одной минуты.

Что еще дает регистрация?

Джерело
ГФС в Тернопольской области
Рубрика:
Учет и отчетность / Автоматизация
Теги:
Электронная отчетность , Отчетность , Договор

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме