• Посилання скопійовано

Яку відповідальність несе платник податків в разі невчасного подання звіту по причині некоректної роботи шлюзу ДПА України?

Яку відповідальність несе платник податків в разі невчасного подання звіту по причині некоректної роботи шлюзу ДПА України?

Факт приймання звіту в електронній формі адресатом звітності від платника податків підтверджується другою квитанцією. Датою та часом надання податкового документа в електронному вигляді до органів ДПС є дата та час, зафіксовані у першій квитанції (п. 4.13.8. наказу ДПА України від  31.12.08  №827).

У разі ненадходження першої квитанції та/або другої квитанції, неможливості її розшифрування або перевірки ЕЦП, а також у разі виявлення помилок та (або) надання уточнень, платник податків направляє електронний звіт повторно або надає звіт на паперових носіях.

Тобто:

— підтвердженням надання звіту є перша  квитанція

— підтвердженням приймання звіту є друга квитанція.

У разі не подання звітності платник податків несе відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

Пермінов Анатолій Миколайович,

начальник управління інформатизації процесів оподаткування

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Джерело: ДФС у Чернігівській області

Рубрика: Право і відповідальність/Відповідальність, санкції і штрафи

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Відповідальність, санкції і штрафи»

  • Недоплата при звільненні: штрафи за податки у 2021 році
    Які штрафи можуть бути накладені на підприємство при плановій документальній перевірці ДПС у зв’язку з даною ситуацією та чи правильно вчинило підприємство?
    21.09.2023505
  • Виплата компенсації невикористаної відпустки із запізненням: яка відповідальність?
    Працівник звільнився 03.08.2023 р. Виплатити йому повний розрахунок в день звільнення не було можливості. 10.08.2023 р. надійшли кошти на рахунок і тепер можемо здійснити виплату. Які строки виплати розрахункових у військовий час? Яка відповідальність за порушення?
    15.08.20231 379
  • Штрафи за несплату податків за договором страхування життя
    Компанія уклала договір страхування життя працівників зі страхувальником у 2016 році і кожного року його продовжує, укладаючи додаткові угоди. Страхові внески за працівників з певних причин не оподатковувались протягом вього 2022 року та двох кварталів 2023 року. Чи потрібно нараховувати пеню при сплаті ПДФО, ВЗ та ЄСВ за 2022 рік та перший квартал 2023 року?
    06.07.202329
  • Відповідальність за зайво сплачений акциз та перевищення МРЦ
    З червня по серпень 2022 року підприємство продавало тютюнові вироби уроздріб з нарахуванням акцизного податку 5% до максимальної роздрібної ціни. Хоча з 01.06.2022 р. постачальник зазначав в накладних, що акциз сплачується виробником. Тобто, нараховувати акциз на МРЦ не потрібно було. Підприємство декларувало та сплачувало в бюджет надмірно нарахований акциз. Таким чином, є перевищення МРЦ в чеках РРО та надмірно сплачений акциз. Яка відповідальність за це передбачена?
    22.06.202352
  • «Реєстрація підприємницької діяльності за кордоном» - некоректна назва набуття контролю над КІК
    Останнім часом у мережі розповсюджується інформація про те, що потрібно повідомляти ДПС про реєстрацію підприємницької діяльності за кордоном і за неповідомлення про це застосовується штраф 805000 грн. Чи правда це і що тут дійсно мається на увазі?
    25.05.2023834