Головна Усі консультації Фінанси і банки Банки

Банк збанкрутував: як повернути помилково сплачені кошти?

У день визнання банку банкрутом була відправлена платіжка. Які дії в даній ситуації? Чи можливо якимось чином повернути кошти?

За загальним правилом, в даному випадку слід діяти за приписами Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» від 14.05.1992 № 2343-XII. Зокрема, вам слід звернути увагу на норми статей 17, 18, та 19 цього Закону


Нажаль, у запитанні не вказані конкретні обставини здійсненого платежу, але ми можемо дати загальну рекомендацію – звернутися до суду з позовом про стягнення з банку відповідної грошової суми згідно ст. 17 вищевказаного Закону.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Автор:
Єгорова Юлія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Фінанси і банки / Банки
Теги:
Банкрутство , Банки , Суд

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі