Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Подання декларації про доходи за звітний рік: термін

Який термін подання ФО податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний рік згідно ПКУ?

Відповідно до підпункту 49.18.4 пункту 49.18 статті 49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділу IV ПКУ.


Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (підпункт 166.1.2 пункт 166.1 статті 166 розділу IV ПКУ).

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Шевченківському районі м. Києва
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , ПДФО , Податкова звітність

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі