Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Подання ВМД до електронної звітності здійснюється у паперовому вигляді

Платник ПДВ звітує в електронному вигляді. В якому вигляді потрібно подавати ВМД за наявності експортних операцій?

Відповідно до пунктів 200.7 та 200.8 ст. 200 Податкового кодексу України платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає до відповідного органу ДПС податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, відображеної у податковій декларації.

До податкової декларації платником податків додаються розрахунок суми бюджетного відшкодування та оригінали митних декларацій.


У разі якщо митне оформлення товарів, вивезених за межі митної території України, здійснювалося з використанням електронної митної декларації, така декларація подається митним органом до органу ДПС у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідно до закону.

Згідно з п. 8 розділу III Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну України від 25.11.2011 р. № 1492, за наявності експортних операцій (заповнення рядка 2.1 податкової декларації з ПДВ) до податкової декларації з ПДВ додаються оригінали митних декларацій (примірники декларанта).

Отже, платники ПДВ, які подають податкову звітність в електронному вигляді, оригінали митних декларацій (примірників декларанта) подають окремо у паперовому вигляді у порядку, визначеному для подання податкової звітності.

 

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Експорт , ПДВ , Податкова звітність

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі