Головна Усі консультації Облік та звітність Облік окремих операцій

Облік новорічних подарунків та оподаткування ПДВ у ломбарді, який має пільгу з ПДВ

Підприємство – ломбард є платником ПДВ. Ломбард має пільгу з ПДВ щодо продажу дорогоцінних металів. Як обліковувати операцію з купівлі новорічних подарунків дітям працівників? Що з ПДВ?

Щодо новорічних подарунків дітям працівників читайте наш аналітичний матеріал. У ньому викладено покроковий алгоритм оформлення та обліку цієї операції.

Облік ПДВ новорічних подарунків не залежить від статусу ломбарда та його пільги з ПДВ. ПДВ-шні нюанси обліку саме новорічних дитячих подарунків також описані у вищевказаному матеріалі. Все сказане буде актуально і для ломбарду: вхідний ПДВ на подарунки включається в податковий кредит та одночасно нараховуються податкові зобов’язання за ціною придбання подарунків на загальних підставах, при цьому база оподаткування визначається за правилами абзацу 2 пп. 188.1 ПКУ - не нижче ціни придбання подарунків.

Звертаємо увагу, що операція з придбання  новорічних подарунків не є пільгою і тому не буде включатися до звіту про суми податкових пільг ломбарду.

 

 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Єгорова Юлія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Облік окремих операцій
Теги:
Звітність , ПДВ , Пільги

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі