Головна Усі консультації Облік та звітність Автоматизація

«Єдинником» І або ІІ групи у разі здійснення діяльності не за місцем податкової адреси застосовується максимальна ставка ЄП

Фізособа-«єдинник» здійснює діяльність не за місцем податкової адреси. Що зі ставкою ЄП?

У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений Податковим кодексом України для відповідної групи таких платників єдиного податку (п. 293.7 ПКУ).

Фізична особа – підприємець подає до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяви, звітність, отримує довідки, сплачує податки, тобто податкова адреса безпосередньо пов’язана з діяльністю підприємця. При цьому господарську діяльність така особа може здійснювати на свій вибір за межами сільської, селищної, місцевої ради, в якій розташована її податкова адреса.

Тобто, фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку першої або другої груп, у разі здійснення діяльності на території однієї сільської, селищної або міської ради (не за місцем податкової адреси) застосовується максимальна ставка єдиного податку на календарний місяць:

  • 10 відс. розміру прожиткового мінімуму – платником єдиного податку першої групи;
  • 20 відс. розміру мінімальної заробітної плати – платником єдиного податку другої групи.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 64 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Автоматизація
Теги:
1 група ЄП , 2 група ЄП , Єдиний податок

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі