• Посилання скопійовано

Електронна звітність: яке програмне забезпечення застосовувати?

За допомогою якого програмного забезпечення платники податків, які отримали ключі ЕЦП від АЦСК ІДД ДФС, можуть подавати звітність в електронному вигляді, в тому числі по ЄСВ?

Платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису (ЕЦП) від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД), можуть подавати звітність в електронному вигляді, в тому числі звіти з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, за допомогою наступного програмного забезпечення:

1. Програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності». В даному програмному забезпеченні реалізовано такі можливості:


-  формування звітності до органів ДФС України;

-  формування звітності до Державної служби статистики України;

-  формування звітності з Єдиного соціального внеску;

-  формування Договору про визнання електронних документів в електронному вигляді;

-  накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів;

-  подання електронної звітності та отримання квитанцій про прийняття звітності;

-  здійснення розрахунків коригування податкових накладних в сторону збільшення;

2. Онлайн сервіс «iFinZvit» дає клієнтам АЦСК ІДД можливість безкоштовно:

-  створювати електронні податкові накладні або імпортувати їх з інших програм;

-  імпортувати електронні податкові накладні з інших програм;

-  гарантовано реєструвати електронні податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН);

-  отримувати дані про наявність електронних податкових накладних в ЄРПН;

-  отримувати електронні податкові накладні від контрагентів;

- автоматично знаходити на сайті АЦСК ІДД необхідні сертифікати ключів, завантажувати та використовувати їх при підписанні електронних звітів;

-  створювати та подавати звіти:

-  до органів ДФС – звіт з єдиного внеску;

- до Пенсійного Фонду України – «Відомості про осіб, які підлягали загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримували допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації»;

- до органів Державної служби статистики України – «Баланс», «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», «Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» та «Звіт про фінансові результати».

Інші можливості он-лайн сервісу iFin Zvit надаються на комерційній основі.

Контактні дані служби технічної підтримки:

(044) 22-77-066;

http://forum.ifin.ua

3. Програмне забезпечення «SONATA» надає можливість безкоштовно підписувати та подавати податкову звітність, що імпортована з інших програмних продуктів, до органів ДФС, Пенсійного фонду України та Державної служби статистики України в електронному вигляді.

Контактні дані служби технічної підтримки:

(093) 663-44-48;

(095) 006-49-00;

(096) 650-03-54;

(057) 761-90-05;

(050) 924-30-53;

(048) 794-51-37;

(0552) 327-318;

електронна пошта пошта: support@sonata.biz.ua

4. Онлайн сервіс «Звіт Оператор» надає можливість безкоштовно формувати та подавати звітність до органів ДФС.

Контактні дані служби технічної підтримки:

(044) 359-05-65;

електронна пошта: info@zvitoperator.ua

5. Веб-портал «TAXER» надає клієнтам АЦСК ІДД можливість підписати та відправити електронну звітність до органів ДФС із будь-якого браузера без додаткової інсталяції програмного забезпечення. 

Клієнти АЦСК ІДД мають можливість безкоштовно: 

створити та відправити звіти до органів ДФС, а саме: 

-  податкову декларацію платника єдиного податку; 

-  податкову декларацію про майновий стан і доходи; 

- звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску, а також ряд інших документів. 

-  завантажити сформовані звіти та відправити їх до органів ДФС, Пенсійного фонду України;

-  сформувати рахунки для оплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку та єдиного внеску; 

-  користуватись функціями податкового календаря; 

-  отримати технічну підтримку. 

Інші можливості надаються на комерційній основі. 

Контактні дані служби технічної підтримки:

0-800-509-545;

http://taxer.ua

Платники податків, які отримали ключі ЕЦП від АЦСК ІДД можуть подавати до органів ДФС звітність (за винятком звітів з єдиного внеску) в електронному вигляді за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника податків», який надає можливість платникам податків безкоштовно підготувати і подати у режимі реального часу до органів ДФС електронну звітність, а також переглянути інформацію щодо стану їх розрахунків з бюджетом, зокрема інформацію про заборгованість зі сплати податків і зборів.

У випадку виявлення збоїв у роботі сервісу «Електронний кабінет платника податків» заявник може отримати консультацію надіславши повідомлення на електрону адресу: kpp_support@minrd.gov.ua

Інформація про безкоштовне програмне забезпечення (онлайн сервіси), яке можливо використовувати при формуванні та підписанні звітності з єдиного внеску безкоштовними ключами, сформованими АЦСК ІДД, наведена на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД (www.acskidd.gov.ua) у розділі «Програмне забезпечення».

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «Звітність»

  • Фінансова звітність КІК: як засвідчити та подати?
    Фізособа - контролер КІК (також є ФОП) отримав фінзвітність КІК. Чи можна в електронному кабінеті ФОПа створити звіт про КІК та декларацію про майновий стан фізособи? Як завірити та прикріпити фінзвітність КІК в форматі pdf?
    23.04.2024381
  • Звіт про КІК, якщо компанія не вела діяльності
    В грудні 2022 року фізособа заснувала компанію в США (100% частка). Компанія з дня заснування не вела діяльність і за правилами США не подавала фінзвітність. Фінансовий рік в США з 01.10 по 30.09. У 2024 році фізособа продала свою частку іншій особі. Як сформувати звіт по КІК в Україні, якщо фінзвітності немає?
    23.04.202468
  • Хто є опосередкованим власником КІК?
    У іноземної юрособи два засновники – фізособи, резиденти України: чоловік (80%) і колишня дружина (20%). Обоє подають звітність про КІК. Пов'язані особи чоловіка, які не впливають на діяльність КІК і не здійснюють фактичний контроль – нова дружина, батько, діти, брат. Хто є опосередкованим власником КІК?
    19.04.202455
  • Чи потрібно подавати скорочений звіт про КІК у 2024 р. якщо звітний рік КІК починається у 2023 р., а закінчується у 2024 р.?
    ФО стала контролюючою особою КІК у 4 кварталі 2023 р. Відповідно до законодавства країни реєстрації КІК фінансовий рік для компанії (зареєстрованої у 4 кв. 2023 р.) закінчується 31.12.2024 р. Чи потрібно у даному випадку подавати скорочений звіт про КІК?
    18.04.202458
  • Звіт про КІК, якщо КІК у стані ліквідації і не складає фінзвітність
    КІК (Литва) зареєстровано в 2009 р. Фізособа - резидент України має повний контроль (100%). КІК перебуває в стадії ліквідації, з 2016 року не складає фінзвітність, хоча в 2017 році на КІК зареєстровано автомобіль. Які документи потрібні для подання звіту КІК за 2022, 2023 роки?
    12.04.2024182