Головна Усі консультації Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Три номери — це не готель, з точки зору права на спрощену систему

Чи може ПП, перебуваючи у II групі, займатися готельним бізнесом, якщо міні-готель має 3 номери по 70 кв. м (загальна площа 90 кв. м)?

Відповідно до Закону України від 15.09.95 р. №324/95-ВР «Про туризм» готель — підприємство будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, що складається з шести і більше номерів та надає готельні послуги з тимчасового проживання з обов’язковим обслуговуванням. Порядок встановлення категорій готелям визначається КМУ:


готельна послуга — дії (операції) підприємства з розміщення споживача шляхом надання номера (місця) для тимчасового проживання в готелі, а також інша діяльність, пов’язана з розміщенням та тимчасовим проживанням.

Готельна послуга складається з основних та додаткових послуг, що надаються споживачу відповідно до категорії готелю.

Отже, якщо діяльність фізособи-підприємця відповідає вимогам пп. 2 п. 291.4 ст. ст. 291 ПКУ, така особа може бути платником єдиного податку другої групи.

 

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДФС у Херсонській області
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
2 група ЄП , Туристичні послуги

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі