• Посилання скопійовано

Відповідальність за неподання/несвоєчасне подання звіту підприємця платника єдиного податку з 01.01.2011 р.

Яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання звіту фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку з 01.01.2011 року?

Відповідно до п. 9 Порядку видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку, затвердженого наказом ДПА України від 29.10.99 №599, протягом 5 днів після закінчення звітного періоду платник єдиного податку подає Звіт фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку (далі — Звіт), згідно з додатком 3 до Порядку, який залишається у справі платника єдиного податку. Згідно із п. 46.1 ст. 46 Податкового кодексу України, податкова декларація, розрахунок — це документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов’язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

Оскільки Звіт не підпадає під визначення терміна «податкова декларація», то застосування штрафних санкцій (штрафів) або адміністративних штрафів у разі неподання або несвоєчасного подання Звіту чинним законодавством не передбачено.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Джерело: ДФС у Дніпропетровській області

Рубрика: Спрощена система/ФОП на єдиному податку

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ФОП на єдиному податку»