Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Куди подавати декларацію з екоподатку, якщо місце реєстрації відрізняється від фактичного місця викидів

Підприємство зареєстроване в одному районі міста, а фактичне місце викидів забруднюючих речовин в іншому. Куди необхідно подавати декларацію з екологічного податку?

У п. 250.2.1 ПКУ зазначено, що платники екоподатку складають податкові декларації та подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу до контролюючих органів за місцем розміщення стаціонарних джерел або спеціально відведених для цього місць та об’єктів.

Також зазначено, якщо місце подання податкових декларацій не співпадає з місцем перебування на податковому обліку підприємства, необхідно подати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним звітного періоду копії відповідних податкових декларацій до податкового органу за місцем реєстрації.

Однак п. 250.10.3 ПКУ містить винятки.  Якщо платник податку перебуває на податковому обліку в місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію за усіма своїми джерелами забруднення, що розташовані на території такого міста, за місцем перебування такого платника на податковому обліку. При чому цей пункт може застосовуватись навіть, якщо підприємство має лише одне джерело забруднення. 

Тож, на нашу думку, в даній ситуації доцільно буде застосовувати вищенаведений п. 250.10.3 ПКУ та подавати декларацію з екологічного податку лише за місцем податкової реєстрації платника такого податку. 

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Станіслав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Екологічний податок , Звітність , Податкова звітність

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі