Головна Усі консультації Оподаткування ПДФО

Нюанси застосування податкової соцпільги при неповному робочому часі

Чи можна застосовувати податкову соцпільгу згідно з п. 169.1.1 ПКУ, якщо працівника оформлено на 0,5 ставки? Оклад згідно з штатним розписом 3730 грн,а нарахований дохід у вигляді зарплати -1865 грн

Відповідно до cт. 169.1 ПКУ працівник має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді зарплати, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн (пп. 169.4.1 ПКУ).

У 2018 році розмір зарплати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 2470 грн (прожитковий мінімум на працездатну особу у розмірі 1762 грн х 1,4).

Отже, працівник, який працює неповний робочий день, має право на ПСП за загальними правилами за умови, якщо розмір його зарплати не перевищує граничного розміру для отримання податкової соцпільги, тобто 2470,00 грн.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
ПДФО , Пільги , Трудові відносини

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі