Головна Усі консультації Оподаткування Акцизи

Заповнюємо графу 6 Додатку 1-1 до Декларації з акцизного податку

Підприємство (платник акцизного податку) у січні 2018 р. реалізувало 100 тисяч літрів пального, при цьому в січні було зареєстровано акцизну накладну на 70 тисяч, а у лютому - на 30 тисяч (складених у січні). Як у такому випадку заповнювати графу 6 Додатку 1-1 Декларації з акцизного податку?

Згідно з Інструкцією, затвердженою Наказом №14, у графах 6-10 додатку 1-1 Декларації з акцизного податку зазначається сума реалізованого палива за зареєстрованими в ЄРАН акцизними накладними, які не видавалися отримувачу пального, розрахунками коригування до акцизних накладних (на зменшення) за відповідними типами причин.

Окрім цього,  податківці озвучували свою думку, що податкові накладні, що зареєстровані у наступному місяці від того за який складається декларація, враховуються вже у наступній декларації.

Відповідно у додатку 1-1 до Декларації за січень 2018 р. у графах 4 - 10 слід зазначити відомості за даними з отримання та реалізації пального, що містяться у зареєстрованих в ЄРАН акцизних накладних протягом січня 2018 р.

Отже, у зазначених графах враховуються відомості з акцизних накладних/розрахунків коригування до них, які складені у грудні 2017 року, але зареєстровані у січні 2018 р. І аналогічно не враховуються відомості з акцизних накладних, які складені у січні та зареєстровані у лютому.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Горбовцов Станіслав
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Акцизи
Теги:
Акциз , Декларація , Пальне , Акцизна накладна

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі