Головна Усі консультації Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Перевірка дотримання суб'єктами господарювання касової дисципліни: як проводиться?

Як проводиться податкова перевірка дотримання суб'єктами господарювання касової дисципліни?

Підприємства (їх відокремлені підрозділи), які працюють 24 години сім днів на тиждень, мають керуватися, зокрема, п. 8 розд. 4 Порядку №547. Норми цього пункту дозволяють суб'єктам підприємництва протягом робочого дня роздруковувати на РРО декілька фіскальних звітних чеків. Усі вони вклеюються у відповідну КОРО.

Кожний фіскальний звітний чек у розд. 2 КОРО записується окремо. Якщо фіскальний звітний чек містить дані про операції службового внесення та службової видачі коштів, графи 3, 4 розд. 2 КОРО можна не заповнювати.

У разі зміни матеріально відповідальних осіб проведення інвентаризації є обов'язковим (п. 7 Положення №879).

Тобто касир попередньої зміни повинен передати під розписку касиру наступної зміни залишок готівки, що знаходиться у скриньці РРО, та оформити документальне підтвердження такої операції.

Передання зміни найкраще оформлювати друкуванням Z-звіту касиром, який здає зміну, з окремим записом у розд. 2 КОРО. Касир, який приймає зміну, на суму переданої йому готівки проводить операцію «службове внесення» для забезпечення відповідності сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків (у скриньці РРО).

У разі передання зміни шляхом друкування X-звіту касир, який передає залишок готівки, та касир, який його одержує повинні зафіксувати факт передання зміни, наприклад, записами на зворотному боці X-звіту щодо дати, часу, їх прізвищ та підпису кожного.

Докладніше про це читайте тут>>

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Каса , РРО , Готівка

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі