Головна Усі консультації Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Відображення заокруглення сум розрахунків готівкою у фіскальному звітному чеку

Як відображається заокруглення сум розрахунків готівкою у фіскальному звітному чеку та яку суму потрібно застосовувати з метою оприбуткування — до чи після заокруглення?

«Вісник. Офіційно про податки» нагадує, що п. 5 розділу I Положення №13, передбачено, що розрахункові документи, які друкуються РРО на паперовому носії, можуть містити додаткові дані про проміжний підрахунок загальної суми за чеком, суму здачі та інші дані, зокрема інформацію, яка визначена технічними вимогами до спеціалізованих РРО.

Таким чином, суб’єкти господарювання можуть додатково друкувати у реквізитах розрахункових документів загальну вартість придбаних товарів (отриманих послуг) у межах фіскального чека так:

  • після рядка 7 фіскального чека перед рядком 8 цього чека додати нові рядки «Загальна вартість придбаних товарів (отриманих послуг) за чеком до заокруглення» та «заокруглена знижка/заокруглена надбавка»;
  • в рядку 8 фіскального чека «СУМА» зазначати «Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення». Саме вказана сума вважається сумою розрахунку за відповідним розрахунковим документом.

До підсумку розрахункових операцій Z- та X-звітів згідно з п. 15 та 17 Вимог №199, має потрапляти загальний підсумок розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги), тобто сума з розрахункових документів після заокруглення.

Джерело
Вісник. Офіційно про податки
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Каса , РРО , Готівка

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі