Головна Усі консультації Держрегулювання Готівковий обіг та каса

Продаж квитків на виставку: чи застосовувати РРО?

ТОВ уклало договір про спільну діяльність на тимчасове експонування предметів (музей). Згідно з договором продаж квитків на виставку здійснює ТОВ. Як здійснюється продаж квитків? Чи потрібно застосовувати РРО?

Згідно з п. 1 ст. 3 Закону про РРО суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів у сфері торгівлі, зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (або на всю суму передплати) через РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів.

Водночас, у ст. 9 Закону про РРО наведено випадки, у яких РРО та розрахункові книжки не застосовуються. Зокрема за п. 4 ст. 9 Закону про РРО РРО не застосовується при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів.

Таким чином, при продажу квитків на відвідування виставки РРО не застосовується. Однак на операції з продажу квитків поширюються вимоги Положення №148 щодо обов’язкового оприбуткування готівки у касовій книзі в день її надходження.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Автор:
Горбовцов Станіслав
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Готівковий обіг та каса
Теги:
Каса , РРО , Торгівля , Готівка

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі