Главная Все консультации Налогообложение НДС

Як відобразити в декларації з ПДВ податковий кредит за транспортним квитком без отримання ПН?

Працівник придбав електронні транспортні квитки та надав до бухгалтерії роздрукований квиток і розрахунковий документ. Як відобразити в декларації з ПДВ та додатках до декларації податковий кредит за електронним транспортним квитком та іншими документами, які дають право на податковий кредит без отримання ПН?

Відповідно до пп. 201.11 ПКУ підставою для нарахування сум ПДВ, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, також є:

а) транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування ПДВ).

У разі використання платниками для розрахунків із споживачами РРО касовий чек повинен містити дані про загальну суму коштів, що підлягає сплаті покупцем з урахуванням ПДВ, та суму ПДВ, що сплачується у складі загальної суми.

Таким чином, у вищеперелічених первинних документах міститься вся інформація, яка необхідна для відображення податкового кредиту в розділі ІІ додатку 5 до декларації з ПДВ у загальновстановленому порядку.

Графа 3 таблиці 2 додатку 5 «Період складання» заповнюється за датою затвердження авансового звіту, який поданий працівником. Як зазначають податківці, датою формування податкового кредиту на підставі таких документів є дата подання (а точніше, дата затвердження) авансового звіту. Докладніше про це ми писали тут та тут.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 36 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Егорова Юлия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
Электронный документ , Отчетность , НДС , Налоговая накладная , Декларация , Налоговый кредит

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме