Главная Все консультации Упрощенная система Физлица — предприниматели на общей системе

Яка відповідальність ФО-СПД у разі заниження податкових зобов’язань з ПДФО?

Яка передбачена відповідальність у разі якщо при проведенні документальної перевірки підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця було встановлено заниження суми чистого доходу, що призвело до заниження податкових зобов’язань з ПДФО?

Згідно з п. 123.1 ст. 123 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 р. №2755-VI із змінами та доповненнями (далі — ПКУ) у разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання, зменшення суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника  податків на підставах, визначених підпунктами 54.3.1, 54.3.2, 54.3.4, 54.3.5, 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, — тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначеного податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування.

При повторному протягом 1095 днів визначенні контролюючим органом суми податкового зобов'язання з цього податку, зменшення суми бюджетного відшкодування — тягне за собою накладення на платника податків штрафу у розмірі 50 відсотків суми нарахованого податкового зобов'язання, завищеної суми бюджетного відшкодування.

Доступ к полному тексту материала возможен только для зарегистрированных пользователей. Если Вы уже зарегистрированы на нашем сайте - пожалуйста, авторизуйтесь.

Если пока нет - зарегистрируйтесь прямо сейчас: это просто, не требует Ваших персональных данных и займет не более одной минуты.

Что еще дает регистрация?

Джерело
ДФС у Волинській обл.
Рубрика:
Упрощенная система / Физлица — предприниматели на общей системе
Теги:
Ответственность , НДФЛ , НДФЛ-предприниматели , Предприниматели , Штрафы

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме