Усі консультації рубрики «Судова практика»

Консультацій: 10
  • Військкомати та ТЦК та СП - це одне і теж?
    Яким документом передбачено, що військкомати і ТЦК та СП - це одне і теж?
    11.07.2023718
  • Примусове виконання судового рішення (моральна шкода) приватним виконавцем
    Підприємство за рішеннями суду здійснює виплату доходу у вигляді моральної шкоди фізособам (колишнім працівникам підприємства). В окремих випадках, виплата моральної шкоди здійснюється шляхом примусового виконання судового рішення приватним виконавцем та примусового списання коштів з рахунку підприємства, через що постало декілька питань...
    15.09.2022141
  • Чи можна включити судовий збір до витрат арбітражного керуючого?
    Чи відносяться до витрат у арбітражного керуючого витрати на сплату судового збору?
    20.06.202293
  • У якому звітному періоді відображати судові витрати за рішенням суду?
    Юридичний відділ надав копію рішення суду для нарахування у бухобліку витрат пені, інфляційних та судового збору та для подальшої відшкодування другій стороні. Однак рішення за попередній рік. Сума велика. Фінансова та податкова звітність вже подані. Чи потрібно здавати уточнюючу звітність? Чи можно включити дані витрати у поточному році?
    02.03.2021562
  • Чи можна зарахувати судовий збір до рахунку боргу з ЄСВ та податку на землю?
    ТОВ виграло суд проти податкової. Податкова має повернути ТОВ судовий збір. Чи може податкова зарахувати заборгованість за цим збором до рахунку боргу ТОВ за податками?
    23.11.2020225
  • Смерть поручителя припиняє договір поруки
    Підприємство взяло кредит в банку під заставу та поручительство засновника. Якщо підприємство не зможе гасити кредит, які наслідки для поручителя? Які наслідки будуть в разі хвороби або смерті поручителя? У кредитному договорі немає застережень щодо хвороби або смерті поручителя
    12.11.20201 010
  • Ліцензію на перевезення небезпечних вантажів отримує перевізник
    Підприємство - посередник у оптовій торгівлі паливно-мастильних матеріалів. Покупець має бензовози, які використовує у власній госпдіяльності. Чи можна використовувати у посередницьких операціях такий транспорт? Як заповнити графи «Автопідприємство», «Замовник(платник)», «Вантажоодержувач» Форми №1-ТТН?
    14.08.2017780
  • Можно ли обратить взыскание долга на контрагента, по вине которого у ФЛП образовались долги перед бюджетом?
    Я ФЛП. Сдавала в аренду нежилой комплекс ООО. У меня есть долг перед бюджетом за неуплату земельного налога под недвижимым имуществом (подтвержденный админсудами в размере 110000,00 грн и еще неподтвержденный в размере 180000,00 грн). Все мое имущество (квартира и движимое имущество) находится под арестом. Реализовать его не могут, т.к. в течении 1,5 года ОГИС не может его оценить. ООО должно мне за аренду недвижимого имущества за 2 года, есть документы (договор и часть актов за 0,5 года) . Для самостоятельного взыскания долга у меня нет ни финансовых, ни административных ресурсов. Я хочу погасить долг путем обращения взыскания на дополнительные источники погашения налогового долга, путем передачи права требования долга с ООО за арендованные помещения налоговым органам. Однако налоговые органы отказываются, ссылаясь на то, что мое имущество не реализовано. Подскажите пожалуйста, как я могу обратить взыскание долга на контрагента, по вине которого у меня и образовались долги перед бюджетом, не лишаясь при этом своей квартиры?
    02.08.20113 009
  • Які строки подання позову до суду з моменту закінчення процедури адміністративного оскарження?
    Раніше після проходження процедури адміністративного оскарження за Законом №2181 строк для звернення до суду становив 10 днів з дати отримання відповіді від ДПАУ. Тепер кажуть про 1095 днів з посиланням роз’яснення ВАСУ. Скажіть, у який строк потрібно тепер (з урахуванням ПКУ) звертатись до суду – якщо підприємство вирішило оскаржити податкове повідомлення-рішення в адміністративному порядку або відразу звертатись до суду?
    02.08.20113 1374
  • Локальную компьютерную сеть можно отнести ко 2-й группе ОФ, но, возможно, придется судиться с ГНИ
    На предприятии произошла плановая проверка. Такой ОФ, как локальная сеть (интернет), предприятие отнесло к группе 2 ОФ (10-процентная амортизация). Проверяющие утверждают (со ссылкой на письмо ГНАУ от 25.05.2009 г. №10811/7/15-0217), что это первая группа ОФ как передаточные устройства. Правомерны ли их действия? Возможно, существуют какие-либо решения судов в пользу налогоплательщика?
    06.06.20113 2551