Главная Все консультации Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

Виправлення помилки у таблиці 6 звіту з ЄСВ у реквізиті «Кількість днів перебування у трудових відносинах»

Працівник звільнився 21.03.2019 року. У звіті з ЄСВ у таблиці 5 дату звільнення проставлено правильно - 21.03.2019 , а у таблиці 4 графі 15 період перебування у трудових відносинах проставлено 31 день. Як виправити помилку?

Порядок виправлення помилок у несумових реквізитах викладено у пп. 2 та 6 розділу V Порядку №435. У разі виявлення страхувальником у Звіті з ЄСВ  після закінчення строку подання такого Звіту помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються скасовуючі документи, тобто страхувальник повинен сформувати та подати Звіт за попередній період, який містить перелік таблиць Звіту, відповідну таблицю із зазначенням типу форми "скасовуюча" з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю із зазначенням типу форми "початкова" із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб.

Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не має містити таблиць 1-4 додатку 4 до цього Порядку. При цьому внесення змін до сум нарахованої заробітної плати або доходу та у зв’язку з цим до нарахованих сум єдиного внеску за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускається.

Отже, для виправлення кількості днів перебування у трудових відносинах працівника необхідно подати:

  • Титульний аркуш (переліку таблиць звіту) з позначкою "скасовуюча";
  • таблицю 6 із позначкою "скасовуюча" за звітний період, яка містить помилкові дані за застрахованою особою;
  • титульний аркуш (переліку таблиць звіту) з позначкою "початкова";
  • таблицю 6 із позначкою "початкова" за звітний період, яка містить правильні дані за кожною застрахованою особою.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 36 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Единый социальный взнос , Отчетность

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме