Главная Все консультации Труд и социальная защита Трудовые отношения

Додаткова соціальна відпустка жінці, яка не перебуває у шлюбі

Жінка народила дитину, не перебуваючи в шлюбі. Чоловік в органах РАЦСу дитину записав на своє прізвище. Батько з дитиною не проживає, участі в її вихованні не приймає, дитина знаходиться на утриманні матері (згідно з довідкою з органів місцевого самоврядування). Чи вважається працівниця одинокою матір’ю та чи має вона право на додаткову соцвідпустку?

Відповідно до ст. 19 Закону про відпустки, право на додаткову соціальну відпустку має, зокрема, жінка, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, одинока мати - тривалістю 10 календарних днів на рік.

За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.

Кожну підставу, визначену частиною першою цієї статті, слід вважати окремою підставою, а саме: жінка, яка має двох або більше дітей віком до 15 років, та одинока мати.

Що стосується надання соціальної додаткової відпустки одиноким матерям, то визначення "одинокої матері" наведено у пп. 9 постанови Пленуму ВСУ № 9 та пп. 5 ч. 13 ст. 10 Закону про відпустки.

Так, згідно з постановою Пленуму ВСУ одинокою матір'ю слід вважати:

  • жінку, яка не перебуває у шлюбі;
  • у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері;
  • вдову;
  • іншу жінку, яка виховує і утримує дитину сама.

Законодавством не визначено такої категорії, як "інша жінка, яка виховує дитину сама". На нашу думку, до такої категорії жінок доцільно відносити, зокрема, розлучену жінку; жінку, яка виховує дитину без батька, у тому числі і жінку, яка народила дитину, не перебуваючи у шлюбі, і при цьому батько визнав дитину; жінку, яка вийшла заміж, але її дитина новим чоловіком не усиновлена, оскільки батько у дитини є.

Слід зазначити, що згідно зі ст. 260 СКУ, мачуха, вітчим, що проживають однією сім'єю з малолітніми, неповнолітніми пасинком, падчеркою, мають право брати участь у їхньому вихованні.

Тобто зазначеною нормою передбачено право, а не обов'язок брати участь у вихованні дитини (з листа Мінекономіки від 13.05.2020 р. №3512-06/30165-02).

Відповідаючи звернемо увагу на таке:

  • Жінка у шлюбі не перебуває;
  • Жінка виховує дитину без батька; 
  • Батько участі у вихованні не бере. 

Враховуючи вищезазначене, із змісту звернення вбачається, що жінка є одинокою матір’ю і має право на соціальну додаткову відпустку тривалістю 10  календарних днів.

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 43 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Галина Казначей
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Отпуска , Трудовые отношения , Материальная помощь , Финансовая помощь

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме