Главная Все консультации Учет и отчетность Учет отдельных операций

Облік новорічних подарунків та оподаткування ПДВ у ломбарді, який має пільгу з ПДВ

Підприємство – ломбард є платником ПДВ. Ломбард має пільгу з ПДВ щодо продажу дорогоцінних металів. Як обліковувати операцію з купівлі новорічних подарунків дітям працівників? Що з ПДВ?

Щодо новорічних подарунків дітям працівників читайте наш аналітичний матеріал. У ньому викладено покроковий алгоритм оформлення та обліку цієї операції.

Облік ПДВ новорічних подарунків не залежить від статусу ломбарда та його пільги з ПДВ. ПДВ-шні нюанси обліку саме новорічних дитячих подарунків також описані у вищевказаному матеріалі. Все сказане буде актуально і для ломбарду: вхідний ПДВ на подарунки включається в податковий кредит та одночасно нараховуються податкові зобов’язання за ціною придбання подарунків на загальних підставах, при цьому база оподаткування визначається за правилами абзацу 2 пп. 188.1 ПКУ - не нижче ціни придбання подарунків.

Звертаємо увагу, що операція з придбання  новорічних подарунків не є пільгою і тому не буде включатися до звіту про суми податкових пільг ломбарду.

 

 

Доступ к полному тексту этой консультации возможен только для подписчиков электронного или бумажного «Дебет-Кредит». Если вы подписчик, пожалуйста, авторизуйтесь.

Или оформите подписку, перейдя по ссылке;  стоимость минимального пакета «Мой ассистент» составляет только 36 грн в месяц.

Спасибо за понимание.

Автор:
Егорова Юлия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Учет отдельных операций
Теги:
Отчетность , НДС , Льготы

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме