Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Річний обсяг доходу для обов'язкового застосування податкових різниць

Як визначати річний обсяг доходу для обов'язкового застосування податкових різниць?

Якщо платник податку прийняв рішення про незастосування різниць, вперше їх застосувати він зможе тільки в тому році, у якому річний дохід такого платника перевищить 20 млн грн.

У такому випадку застосування податкових різниць буде вже обов'язком платника податку, й він визначатиме об'єкт оподаткування починаючи з такого року шляхом коригування фінансового результату до оподаткування на всі різниці, встановлені ПКУ (в разі виникнення операцій, які згадуються в нормах, що ці різниці встановлюють).

Для цього згідно з даними бухгалтерського обліку визначається дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), інші операційні доходи, фінансові доходи та інші доходи.

Цей обсяг доходу зазначається у рядку 1 декларації з податку на прибуток і є сумою відповідних рядків гр. 3 Звіту про фінансові результати (ряд. 2000 + ряд. 2120 + ряд. 2200 + ряд. 2220 + ряд. 2240).

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Податкові різниці

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі