Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Подавати відомість розподілу працівників за видами економічної діяльності вже необов'язково

Чи потрібно подавати відомість розподілу працівників за видами економічної діяльності за 2016 рік?

Ще з 01.01.2016 р. Законом №909 було внесено зміни до статті 9 Закону №1105. Відповідно до них виключено з основних завдань ФСС від НВВ та його робочих органів віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності, проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, та виключено статтю 52 Закону №1105, яка регламентувала порядок визначення класу професійного ризику виробництва та його зміну.

Крім того, Законом №909 внесено зміни до пункту 5 частини другої статті 15 Закону №1105, якими з обов’язків роботодавця виключено подання інформації щодо зміни виду діяльності підприємства для переведення його до відповідного класу професійного ризику.

Тож з 2016 року обов’язку подавати відомість про розподіл чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності вже не має. Див.:  Відомість розподілу чисельності працівників з січня 2016 року не подається.

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Фонд нещасних випадків

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі