Головна Усі консультації Облік та звітність Звітність

Одним уточненням можна виправити помилки лише однієї Декларації єдиного податку IV групи

Чи можна в одній уточнюючій звітній/загальній декларації платника ЄП IV групи здійснити виправлення показників як зобов’язань за квартал, строк сплати за якими минув, так і зобов’язань, строк сплати яких ще не настав?

Податківці на своїй веб сторінці розмістили порядок заповнення податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи.

Згідно з п. 1.5 даного Порядку, зазначено, що платник, який самостійно виявив помилки, що містяться у раніше поданій ним Декларації, зобов'язаний подати уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань.

При цьому, одним уточнюючим розрахунком може бути виправлено помилки лише однієї раніше поданої Декларації.

Тож, платник податку може здійснити виправлення помилок за декілька кварталів, лише за умови, що такі квартали відносяться до одного звітного періоду – року (тобто до однієї декларації). Виправлення помилок в кварталах, що відносяться до різних звітних періодів – років (різних декларацій) здійснюється окремими уточненнями.

Доступ до повного тексту цієї консультації можливий лише для передплатників електронного або паперового «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням;  вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

Автор:
Горбовцов Станіслав
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Єдиний податок , Звітність , Декларація

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі