Головна Усі консультації Облік та звітність Автоматизація

Скасовані сертифікати відкритих ключів поновленню не підлягають

Які підстави для скасування електронного цифрового підпису?

Регламентом Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту встановлений виключний перелік підстав скасування (відкликання) посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису.

Сертифікат автоматично скасовується Центром, без надання окремого повідомлення заявнику (підписувачу), у випадку не поновлення заблокованого сертифіката протягом 30 календарних днів або закінчення строку чинності сертифіката підписувача.


 

Сертифікат скасовується за письмовою заявою, без додаткового повідомлення, у випадку припинення діяльності суб’єкта господарювання – заявника, розірвання підписувачем трудового договору з юридичною особою – заявником, у разі компрометації особистого ключа, за заявою заявника або його уповноваженого представника.

Сертифікат ключа може бути достроково скасований Центром, з письмовим або електронним повідомленням заявника, у разі:

набрання законної сили рішенням суду про скасування посиленого сертифіката ключа;

смерті підписувача або оголошення його померлим за рішенням суду;

визнання підписувача недієздатним за рішенням суду;

надання заявником недостовірних даних, припинення (розірвання) договору з заявником. 

Скасовані сертифікати поновленню не підлягають. Інформація про усі скасовані сертифікати автоматично заноситься до Списку відкликаних сертифікатів, який публікується на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД (http://www.acskidd.gov.ua/) та є доступним кожному користувачу.

Доступ до повного тексту матеріалу можливий лише для зареєстрованих користувачів. Якщо Ви вже зареєстровані на нашому сайті - будь ласка, авторизуйтесь.

Якщо поки що ні - зареєструйтесь прямо зараз: це просто, не вимагає Ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

Що ще дає реєстрація?

Джерело
ДПІ у Голосіївському районі м. Києва ДПС
Рубрика:
Облік та звітність / Автоматизація
Теги:
Електронна звітність , Сертифікат

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі