• Посилання скопійовано

Для отримання інформації з Єдиного реєстру податкових накладних слід надати запит

Поменялась форма запроса в налоговою о зарегистрированных налоговых накладных, можно ли сейчас, не имея на руках налоговой, незная ее номер и дату, получить информацию о всех зарегистрированных НН на имя запрашивающего за январь 2015 г.?

Відповідно до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого Постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246 платник ПДВ з метою отримання інформації, що міститься в Єдиному реєстрі податкових накладних може скласти запит за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення в електронному вигляді у відповідному форматі. У разі виявлення невідповідності формату надсилається квитанція із зазначенням причини.


 

На підставі сформованого запиту платник податку може отримати не тільки витяг до конкретної податкової накладної (розрахунку коригування) а й повідомлення про реєстрацію податкових накладних за певний період. Для цього під час формування запиту потрібно поставити позначку “х” у відповідному місці форми запиту. Зауважимо, що інформація про факт реєстрації податкових накладних формується за певний період часу — 5 днів. Відповідно для отримання інформації за зареєстрованими податковими накладними у січні потрібно сформувати декілька запитів. 

У повідомленні наводиться: номер документа, дата виписки, вид документа та ІПН продавця.

Крім цього є можливість і отримання самих податкових накладних (розрахунків коригування) в електронній формі, якщо зробити відповідне позначення, щодо іморту документів.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Доступ до цієї консультації можливий лише для передплатників «Дебету-Кредиту». Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, вартість пакету «Мій асистент» становить лише 99 грн/міс

Передплатити

Автор: Олена Водоп`янова

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі консультації рубрики «ПДВ»

  • Повернення предмета лізингу: бухоблік та ПДВ
    Приватним нотаріусом було проведено вилучення та повернення від лізингоодержувача на користь лізингодавця товар – об'єкт фінлізингу. Лізингодавець зареєстрував податкові зобов'язання на лізингоодержувача в повному обсязі. Лізингоодержувач не складав акт на повернення товару. Які дії та проведення будуть у лізингоодержувача та лізингодавця?
    18.04.202418
  • ПН на реекспорт продукції, виготовленої з давальницької сировини
    Підприємство в митному режимі переробки ввозить на митну територію сировину нерезидента, переробляє і вивозить продукцію переробки в митному режимі реекспорту. Чи потрібно на операцію реекспорту складати податкову накладну?
    18.04.202416
  • Як скласти ПН на аванс, коли вартість робіт достовірно невідома?
    Замовником перераховано аванс за будівництво нежитлового об’єкта. Загальна вартість будівництва достовірно невідома, акти будуть закриватись щомісяця поетапно по формі КБ. На суму передплати виписано ПН на всю суму передплати з кількістю 1, одиниця виміру грн. Як має бути складена ПН за умови авансової оплати? На яку дату здійснюється РК: на дату проміжного акту чи на дату останнього акту за всіма ПН?
    17.04.20243221
  • ПДВ та облік при передачі продукції, якщо оплачує третя сторона
    Підприємство виробляє медичні меблі. За тристороннім договором покупцем (замовником) є лікарня, а оплачує благодійний фонд. Рахунок виставляється фонду, який оплачує 70% рахунку, потім меблі виробляються і передаються лікарні. Після підписання тристороннього акту прийому-передачі, фонд оплачує залишок 30%. Які особливості ПДВ? Як відображати в бухобліку?
    17.04.202420
  • Продаж БПЛА: що з ПДВ?
    Підприємство виготовляє і продає дрони іншим суб’єктам господарювання. Складові запчастини придбаваються у вітчизняних постачальників. Як скористатися пільгою щодо звільнення від оподаткування ПДВ за пп. 5 п. 32 підр. 2 розд. ХХ ПКУ?
    16.04.2024219