ru ua
-->
Извините, данный сайт не оптимизирован под Вашу версию Internet Explorer, рекомендуем обновить ее до более свежей!

Все вопросы:

Выводить по 203050на стр.
Відпуск товару за неправильно оформленою довіреністю не допускається
У довіреності зазначене одне найменування ТМЦ, а в накладній під цю довіреність — інше (синонім слова). Наскільки це проблематично? Чи мали ми право відпускати товар за такою довіреністю? Чим нам це загрожує?
14.08.2012
943
Якщо за гуртожиток платить підприємство, то це додаткове благо
Чи є проживання у гуртожитку підприємства, в якому людина працює, додатковим благом, за яке слід сплачувати податок? При цьому за гуртожиток сплачуються гроші за квитанцією, яку кожного місяця надає підприємство.
14.08.2012
489
Щодо врахування від’ємного значення при обчисленні об’єкта обкладення податком на прибуток
Підприємство має від’ємне значення об’єкта обкладенны податком на прибуток, що утворилося станом на 01.01.2011 р. Чи може підприємство врахувати це від’ємне значення при обчисленні об’єкта оподаткування за перше півріччя 2012 р.?
13.08.2012
532
Чи має право на ПСП працівник, якщо він має основне місце, за яким йому не надається пільга?
Я приватний підприємець. Мій працівник написав заяву на отримання податкової соціальної пільги. Чи має він на це право, якщо він має основне місце, за яким йому не надається пільга?
08.08.2012
546
Податковий облік заборгованості за кредитом і процентами
На яку суму відповідно до пп. 159.1.2 ст. 159 ПКУ повинен зменшити витрати платник податку на прибуток -- боржник, якщо судом визнана заборгованість як за основною сумою кредиту, так і за процентами по ньому?
07.08.2012
311
Підприємці не знають, що таке «малоцінні необоротні активи»
Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування віднести на витрати вартість придбаних малоцінних необоротних матеріальних активів (швидкозношуваних предметів)?
07.08.2012
927
Матеріальна допомога і єдиний соціальний внесок
Чи нараховується єдиний внесок на суми матеріальної допомоги?
06.08.2012
820
Податкова соціальна пільга одинокій матері, яка має двох дітей
На підприємстві, де працює мати двох дітей (шести та десяти років), їй надається податкова соціальна пільга на двох дітей віком до 18 років. У 2012 році жінка розлучилася з чоловіком. Чи має вона право на підвищену соціальну пільгу?
03.08.2012
649
Збитки в декларації про прибуток
Як слід враховувати від’ємне значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток?
03.08.2012
287
Облік безкоштовно отриманого майна: приклад
Як правильно відобразити в податковому обліку майно, отримане безкоштовно?
01.08.2012
729
ДПС відповідає: оподаткування ПДВ транспортно-експедиційних послуг
Підприємство, основним видом діяльності якого є транспортно-експедиційні послуги, просить надати роз'яснення з наступних питань: Чи повинно підприємство нараховувати податкове зобов'язання на суму перевезення третьою особою як резидента так і нерезидента за нульовою ставкою ПДВ, враховуючи те, що дане перевезення здійснювалось за єдиним міжнародним перевізним документом і відповідно виписувати податкові накладні на дані послуги за нульовою ставкою? Чи являється базою оподаткування винагорода експедитора підприємства за транспортно-експедиторські послуги, які надаються замовнику нерезиденту? Чи являються базою оподаткування ПДВ винагорода за транспортно-експедиторські послуги третьої особи нерезидента, яку підприємство залучає для виконання договірних зобов'язань перед замовниками? Чи являються базою оподаткування ПДВ послуги пов'язані з перевезенням, місце фактичної поставки яких поза митною територією України, надані третьою особою нерезидентом, яку підприємство залучає для виконання договірних зобов'язань перед замовником? http://consulting.dtkt.com.ua/view_question.php?id_q=9460&id_a=4049&show_clas=%CE%F2%E2%E5%F2
25.07.2012
1086
Перелік документів на місці торгівлі для ФОП на загальній системі оподаткування
Які документи повинні знаходитись на місці здійснення торгівельної діяльності у ФОП на загальній системі оподаткування?
25.07.2012
944
Визначаємо місце поставки послуг пов'язаних з будівництвом нерухомості для нерезидента
Підприємство на замовлення нерезидента повинно надати послуги по виконанню технічного нагляду за виготовленням проектної документації, провести оцінку технічного рівня розробленого третіми особами (нерезидент) проекту, виконати рекогносцировку площадки розміщення основних та тимчасових споруд та забезпечити авторський нагляд за будівництвом. Місце поставки послуг за місцем реєстрації нерезидента за межами митної території України. Просимо дати роз'яснення чи вище вказані послуги для будівництва, місце поставки яких знаходиться за межами митної території України - за місцем реєстрації нерезидента, можуть кваліфікуватись як база оподаткування ПДВ та чи підлягають такі послуги оподаткування ПДВ?
25.07.2012
793
Дохід від неплатників ЄП оподатковується 15% незалежно від періоду надання послуги
У 2011 році підприємець - платник єдиного податку поставив послугу бюджетній організації. Організація переказала кошти тільки на початку 2012 р., коли ним було отримано свідоцтво платника ЄП 2 групи. Чи потрібно заплатити 15 % ПДФО і як відобразити це в декларації?
25.07.2012
314
Посадова особа приватного підприємства може бути зареєстрована підприємцем
Чи може посадова особа ЮО приватного права (голова правління, директор, генеральний директор, головний бухгалтер) бути зареєстрована як ФОП?
24.07.2012
1300
Ремонт основних засобів: до витрат чи на збільшення балансової вартості
Підприємство здійснило ремонт основного засобу. Сума коштів, витрачена на ремонт цього об'єкта, не перевищує розміру 10-відсоткового ліміту на ремонт. Чи може підприємство не враховувати у складі витрат витрати на ремонт, а віднести суму таких витрат на збільшення первісної (балансової) вартості відремонтованого основного засобу з подальшою амортизацією?
23.07.2012
1225
Податковий облік помилково отриманих коштів
З вини банку на рахунок підприємства, яке є платником податку на прибуток, помилково надійшли кошти в сумі 127500 грн., які в тому самому звітному періоді було повернуто. Чи включаються до доходу підприємства ці кошти? Як відобразити таку операцію у податковому обліку?
23.07.2012
626
Відшкодування вартості спожитих послуг зв'язку працівником
Фізичною особою, яка перебуває у трудових відносинах з підприємством, в особистих цілях здійснено телефонні розмови вартістю 410 грн. Зазначену суму коштів така фізична особа відшкодувала. Чи включається сума відшкодування вартості спожитих послуг зв'язку до складу доходів і витрат підприємства?
23.07.2012
371
Собівартість імпорту: застосовуємо П(С)БО в частині що не суперечить ПКУ
Як у податковому обліку сформувати собівартість імпортного товару?
23.07.2012
883
Податок на прибуток 0%: як рахувати зарплату працівників із неповним робочим днем
Чи може підприємство застосовувати ставку 0% податку на прибуток підприємств, якщо основна частина працівників працює неповний робочий день? Як у такому випадку розраховувати розмір заробітної плати? «Вісник податкової служби України» 13.07.2012, №26
23.07.2012
399